Iniciatíva I am Organic módnej značky Plezuro má ambíciu každodenne vracať prírode to, čo nám celé dlhé stáročia dáva. Nechce byť kampaňou na jeden deň, ale výzvou na celoživotnú misiu smerom k ochrane prírody. Kúpou akéhokoľvek produktu Plezuro Organic prispejete na finančnú podporu vybraných ekologických projektov.

Za rozhodnutím iniciovať tento projekt je naše vlastné poznanie a skúsenosti pri výrobe spodnej a nočnej bielizne a dojčenského oblečenia z certifikovanej organickej bavlny v rámci certifikovaného procesu šitia. Je za ním náš vlastný príbeh hľadania, overovania a objavovania všetkých benefitov produktov z organickej bavlny, ktoré svojou najvyššou certifikovanou kvalitou a pocitovým komfortom poskytuje všetkým jej nositeľom skutočné a dokonalé potešenie / pleasure / plaisir/ PLEZURO.

Chceme prekonať pocit, že nie je možné meniť veci okolo nás. Všetci vieme, že sa k prírode nesprávame dôstojne, naučili sme sa ju maximálne využívať, všetky jej suroviny dokážeme spracovávať, ale... nenaučili sme sa ju chrániť. My v Plezure sme sa rozhodli, že spolu s vami, s našimi spotrebiteľmi sa budeme spoločne učiť, ako byť k prírode citliví a ochraňovať ju.

Veríme, že spustením iniciatívy I am Organic sa nám spoločne podarí získať finančné prostriedky na zaujímavé ekologické projekty a bonusom navyše bude náš i váš dobrý pocit, že sme prekonali svoju ľahostajnosť smerom k ochrane prírody, ktorá je dnes na celom svete určite tou najväčšou výzvou .

Ďakujeme za čas, ktorý ste venovali čítaniu tejto výzvy a vopred ďakujeme za jej podporu a ďakujeme vám, že ste nám v PLEZURE dali šancu byť viac ako len módnou značkou, pretože my chceme každý deň pracovať na tom, aby sme vytvárali stále lepšie miesto na život.